O mnie

Cześć! Jestem Marek! Pod koniec studiów zdałem sobie sprawę, że poszedłem na nie z rozsądku. Kierowała mną chęć zdobycia dobrze płatnej pracy i… właściwie nic więcej. Mimo, że podobało mi się na krakowskim AGH, to po jego ukończeniu nie poszedłem do pracy.

Zamiast tego stwierdziłem, że pojadę w przygodę życia i odnajdę siebie. Bez żadnego doświadczenia żeglarskiego wyruszyłem w jachtostopową podróż przez Atlantyk na Karaiby. Wróciłem po dziewięciu miesiącach. Zdecydowanie zachłyśnięty dalekimi lądami. Nie był to jednak koniec mojej morskiej przygody.

Trzeba było w końcu zarobić jakieś pieniądze i postanowiłem znaleźć pracę na jachcie. Udało się, a dzięki nowej robicie dotarłem  jeszcze dalej, do najodleglejszych wysp, leżących gdzieś na środku Pacyfiku.

Po trzech latach potrzebowałem trochę przerwy, bo w życiu najważniejsza jest równowaga. A wy na tej stronie zobaczycie efekty zejścia na ląd. Dzięki temu, że mam stałe łącze Internetowe i czas, zabrałem się za pisanie. Na mojej stronie internetowej przeczytacie o nieznanych miejscach i niecodziennych sposobach na dotarcie do nich. Zobaczycie, że w czasach, w których wszyscy podróżują z wyjazdu można przywieźć coś więcej, niż tylko piękne zdjęcia i niesamowite historie.